Verslagen indoor 29 & 30 november

29 + 30/11/25 : GENT (indoor)

                                     30/11/25 : Hoboken (indoor)

Voorbije weekend trok Peter Dreessen met een aantal van zijn meerkampers naar een door de Turnhoutse Atletiekclub aangeboden indoormeerkamp, kwestie van al eens een eerste test te ondernemen. Ook Lien en Stien waren van de partij. Peter wou vooral al eens zien of de trainingsarbeid in de voorbije ‘algemene voorbereidingsperiode’ al voor een deel werd omgezet in bevredigende resultaten. En de eindbalans stemde Peter al behoorlijk positief. Qua tijden werd er op dat vlak al zeker door iedereen vooruitgang geboekt, liet hij weten, dus die lijn kunnen ze gerust doortrekken. Technisch is er hier en daar  nog wat werk aan de winkel, maar daar dient de volgende trainingsperiode voor, zei hij er netjes bij. Voor onze 3 eerstejaars cadetten Martijn Printemps, Daan Van Esse, en Bent Lambrechts was het een eerste keer proeven van het "echte" werk, door vooral hun ogen goed de kost te geven. Peter zorgde voor de fulltime begeleiding gedurende de wedstrijd, en die nieuwe info gebruiken op zich is al aan leerproces.  En voor de rest … ‘stelen met de ogen’ …

                                               Afbeelding met sport, persoon, person, kleding

Door AI gegenereerde inhoud is mogelijk onjuist.

                                            Martijn, Daan en Bent … snel even bij Peter voor nog wat kogel-tips …

 

Voor de volledige uitslag van hun 6kamp verwijzen we graag naar ‘atletiek nu’, maar hun respectievelijke eindscore van 2180p voor Martijn, 2048p  voor Daan, en 1900p van Bent willen we u niet onthouden.

     Afbeelding met persoon, kleding, hek, sport

Door AI gegenereerde inhoud is mogelijk onjuist.        Afbeelding met sport, persoon, Sport, atleet

Door AI gegenereerde inhoud is mogelijk onjuist.

                                                   Martijn …                                                                                                Daan …

                                               Afbeelding met sport, atletiek, Sport, persoon

Door AI gegenereerde inhoud is mogelijk onjuist.

                                                                                               Bent …

 

Ook onze 3 scholieren Desmo Dirkx, Willem De Smit en Lukas Dirkx waren naar Gent afgezakt, en zij kunnen natuurlijk al op iets meer ervaring rekenen, al blijft zo’n indoormeerkamp toch een aparte sfeer innemen.  Bij hun 7kamp kwamen ze respectievelijk uit op 3950p, 3746p en 3176p voor de Lukas, de jongste van de drie. Van Desmo onthouden we vooral de 1m71 aan de hoogspringmat.

Afbeelding met sport, Sport, persoon, atleet

Door AI gegenereerde inhoud is mogelijk onjuist.   Afbeelding met sport, atletiek, persoon, Sport

Door AI gegenereerde inhoud is mogelijk onjuist.

            Desmo smijt zich naar de finish ..                                              Willem aan de hoogspringmat …    Afbeelding met sport, atletiek, Sport, atleet

Door AI gegenereerde inhoud is mogelijk onjuist.

                                               Lukas en Willem in volle spurt …

 

Bij de juniors dames zagen we Rune Berghs naar een totaalscore grijpen van 2757p bij de 5kamp, ondermeer via een fraai hordenresultaat, 10”26, en een 1m55 hoog. Senior Julia Van Hoof zat met 2637p een kleine 120p onder de score van Rune. Ook voor hun afzonderlijke resultaten verwijzen wij graag naar ‘atletiek nu’.

                  Afbeelding met sport, atletiek, persoon, atleet

Door AI gegenereerde inhoud is mogelijk onjuist.

                                       Rune en Julia, op het afsluitend 800m-nummer …

                                                  

Onze laatste meerkamper in de reeks was Danny Cresens, die al en tijdje als M-60’er de piste betreedt.

Hier had hij alvast meteen de juiste toon te pakken, want o.m. via een clubrecord aan de polsstok, 2m70, kwam hij uit op een PR-score van 4141p, eveneens goed voor een nieuw clubrecord in zijn leeftijdscategorie.

De enige die slechts éénmaal haar spikes aantrok was Hannelore Hecq, want zij had met de 400m al haar handen vol. Slechts 2 dames kropen erin de startblokken, onze studente criminologie, en een dame van Royal White Star AC (zie foto) en gelukkig hielp die onze ROBA-dame al meteen aan een mooie seizoen-opener van 60”98.

                                        Afbeelding met sport, persoon, atletiek, Sport

Door AI gegenereerde inhoud is mogelijk onjuist.

                                                           Hannelore … 

 

We sluiten dit artikel af met de 3 prestaties van Aron Ginkels in Hoboken. Van zijn papa Tim kregen we volgend verslagje:

Als meerkamper is Aron nog voor in opbouw voor het nieuwe seizoen, maar ging hij  zijn benen toch eens testen in een eerste wedstrijd. Omdat de examens voor de deur staan viel zijn oog op een indoorwedstrijd in Hoboken. Alhoewel zijn gevoel nog niet goed was waren zijn prestaties toch niet slecht voor een eerste test. Bij de 60 m horden deed hij een misstap bij zijn start en was hij tussen de horden in te "braaf". Zijn tijd van 9.06 is wel een PB. Als 2de discipline stond verspringen geprogrammeerd, zijn springen waren constant en met 5,38 m sprong hij verder dan ooit en weet hij nu waaraan te werken tijdens de trainingen verspringen. Als afsluiter liep Aron nog een PB op de 60 m vlak. Met 8.07 komt een sub 8 korter bij, maar geen twijfel dat hij dat dit seizoen wel zal lopen. Nu examens en dan eind december nog enkele wedstrijden om zicht te kunnen voorbereiden op de kampioenschappen met als eerste doel(tje) het BK meerkampen in februari.

                      

                                                                                                Aron …

rudy