Trainingen

Op deze pagina kun je meer informatie vinden over de trainingen voor atleten vanaf Cadetten. Trainingen worden onderscheiden in twee categorieën:

  • De algemene trainingen
  • De specifieke trainingen

De specifieke trainingen gaan meestal door op andere dagen dan de algemene trainingen en in samenspraak met de desbetreffende trainer!

 

ROBA - Specifieke trainingen op afspraak!

Dag Tijdstip Doelgroep Trainer
op afspraak op afspraak Meerkampgroep (CAD-SCH-JUN-AC) Peter Dreessen
op afspraak op afspraak Hoog (AC) Olivier De Smul
op afspraak op afspraak Atletenopvolging universitair Marlon Gevaert

Locatie in samenspraak met betrokken trainer!

 

Kern Betekom - Algemene training:

Dag Tijdstip Doelgroep Trainer
Maandag 19u00 - 20u00 Stabilisatie Liesbeth Andries
Dinsdag 18u30 - 20u00 Sprint en Meerkampgroep (AC) Dirk Wouters
Anja Symons
Willy Van Ham
Koen Bellemans
  18u30 - 20u00 JUN/SEN/MAS Filip Smets
  18u45 - 20u00 Loopgroep vanaf CAD Luk Verlaenen
Armand Puttemans
Julia Van Goolen
  18u45 - 20u00 Loopgroep JUN-SEN Michael Vermeylen
  19u00 - 20u00 JUN/SEN Dirk Van Kerkhoven
  19u00 - 20u00 SEN/MAS afstandslopers Wim De Roover
Woensdag 18u30 - 20u00 Sprint en Meerkampgroep (AC) Anja Symons
Willy Van Ham
Koen Bellemans
Dirk Wouters
Donderdag 18u30 - 20u00 JUN/SEN/MAS Filip Smets
  18u45 - 20u00 Loopgroep vanaf CAD Luk Verlaenen
Armand Puttemans
Julia Van Goolen
  18u45 - 20u00 Loopgroep JUN-SEN Michael Vermeylen
  19u00 - 20u00 JUN/SEN Dirk Van Kerkhoven
  19u00 - 20u00 SEN/MAS afstandslopers Wim De Roover
Vrijdag 18u30 - 20u00 Sprint en Meerkampgroep (AC) Anja Symons
Willy Van Ham
Koen Bellemans
Dirk Wouters
  18u30 - 20u00 Kogel/Discus Walter De Wyngaert
Zaterdag 10u00 - 12u00 Polsstokgroep (AC) Nathalie Andries

Gereserveerde uren van de piste en sportzalen in Betekom

 

Kern Betekom - Specifieke trainingen:

Dag Tijdstip Doelgroep Trainer
Woensdag 19u00 - 20u30 Steeple trainingen - op afspraak Paul Van Den Bergh
op afspraak 10u30 - 12u00 Bosloop (CAD/SCH/JUN) Paul Van Den Bergh
op afspraak 10u00 - 12u00 Bosloop (AC) Dirk Van Kerkhoven

De locatie en dag in samenspraak met betrokken trainer!

 

Kern Diest - Algemene trainingen:

Dag Tijdstip Doelgroep Trainer
Dinsdag 18u45 - 20u00 vanaf CAD Romy Roucourt
  18u45 - 20u00 vanaf CAD - Sprint Glen De Roeck
  18u45 - 20u00 vanaf CAD - Kogel/Discus Yves Sneyers
  18u45 - 20u00 vanaf CAD - Speer Zacarya Aznag
  18u45 - 20u00 vanaf CAD - afstand Patrick Vervoort
Donderdag 18u45 - 20u00 vanaf CAD Romy Roucourt
  18u45 - 20u00 vanaf CAD - Sprint Glen De Roeck
  18u45 - 20u00 vanaf CAD - Kogel/Discus Yves Sneyers
  18u45 - 20u00 vanaf CAD - Speer Zacarya Aznag
  18u45 - 20u00 vanaf CAD - afstand Patrick Vervoort

 

Kern Diest - Specifieke trainingen:

Dag Tijdstip Doelgroep Trainer
Dinsdag 18u30 - 20u00 Meerkamp - Ver - Hinkstap vanaf CAD Peter Dreessen
  18u00 - 20u00 opvolging vanaf junior Marlon Gevaert
Woensdag 18u30 - 20u00 Meerkamp - Ver - Hinkstap vanaf CAD Peter Dreessen
  18u00 - 20u00 opvolging vanaf junior Marlon Gevaert
Vrijdag 18u30 - 20u00 Meerkamp - Ver - Hinkstap vanaf CAD Peter Dreessen
  18u00 - 20u00 opvolging vanaf junior Marlon Gevaert
Zaterdag 10u00 - 12u00 Meerkamp - Ver - Hinkstap vanaf CAD Peter Dreessen
  10u00 - 12u00 opvolging vanaf junior Marlon Gevaert

De locatie in samenspraak met betrokken trainer!

 

Kern Wespelaar - Algemene trainingen:

Dag Tijdstip Doelgroep Trainer
Dinsdag 18u30 - 20u30 Instap CAD/SCH/JUN Vera Meuris
  18u30 - 20u30 Poly groep + Afstand vanaf CAD Vera Meuris
Woensdag 19u30 - 20u30 CAD/SCH Michael Eelen
  19u30 - 20u30 CAD/SCH Tim Van Rompaey
  18u30 - 20u30 Sprint - horden vanaf CAD Yo Rijken
Donderdag 19u00 - 20u30 Instap CAD/SCH/JUN Vera Meuris
  19u00 - 20u30 Poly groep + Afstand vanaf CAD Vera Meuris
  20u00 - 21u30 Afstand SEN/MAS/Recreanten  
Vrijdag 19u30 - 20u30 CAD/SCH Tim Van Rompaey
  18u30 - 20u30 Sprint - horden vanaf CAD Yo Rijken

 

Kern Wespelaar - Specifieke trainingen:

Dag Tijdstip Doelgroep Trainer
Dinsdag 18u30 - 20u30 Sprint - horden vanaf CAD Yo Rijken
Vrijdag 18u30 - 20u30 Algemeen Nathalie Andries
Zondag
(van oktober tot maart)
11u00 - 12u00 Duurloop (na mailing  en op de Hooiberg te Haacht) Vera Meuris

De locatie in samenspraak met betrokken trainer!

 

Trainingskern "The Yellow Armada - Berlare" - Algemene training:

Dag Tijdstip Doelgroep Trainer
Dinsdag 19u00 -    
Woensdag 19u00 -